APOSTROFF

Komunikacja marketingowa

nieszablonowo   |    bez pośpiechu

Zacznijmy od rozmowy

Wzajemne poznanie i zrozumienie twojego biznesu to podstawa dobrej współpracy.

Będę chciała dowiedzieć się, kim jesteś, co robisz, dlaczego to robisz, czym się wyróżniasz na tle konkurencji, kim są twoi klienci i do kogo chcesz dotrzeć.
Czy potencjalni klienci wiedzą, co możesz dla nich zrobić, jakie problemy możesz im rozwiązać, jakie potrzeby zaspokoić? 
Czy potrafią cię znaleźć?
Czy znają wartości, którymi się kierujesz, prowadząc firmę?
Czy znają twoją historię?
Czy utrzymujesz kontakt z nimi?

Pytania banalne, a odpowiedzi wydają się oczywiste. Nie zawsze jednak jest tak, jak myślisz. 

Wspólnie rozpoznamy, co możemy zrobić, aby Twój biznes się rozwijał dzięki dopasowanej komunikacji.

Jeśli okaże się, że potrzebujesz

▪️ zaakcentować swoją obecność w Internecie,
▪️ stworzyć nową stronę www,
▪️ przekonać klientów sugestywnymi opisami produktów lub usług,
▪️ utrzymywać kontakt z klientami poprzez newslettery lub mailingi,
▪️ opowiadać swoją historię na firmowym blogu,
▪️ pozyskiwać fanów i klientów w mediach społecznościowych,
▪️ stworzyć nową identyfikację wizualną, która lepiej i pełniej odda ducha twojej firmy,
▪️ upewnić się, że publikowane dotychczas treści są dobrze i poprawnie językowo zredagowane,
▪️ wypromować swoją twórczość: książkę, płytę, fotografie, malarstwo,
będę mogła służyć ci wsparciem.

portret marketerki
fot. Robert Korybut-Daszkiewicz

Dlaczego ja

W dziale marketingu dużej francuskiej firmy zajmowałam się marketingiem bezpośrednim, który wraz z rozwojem technologii przekształcił się w drodze ewolucji w marketing cyfrowy. Budowałam bazy klientów, przygotowywałam setki mailingów, newsletterów, realizowałam projekty lokalizacji serwisów internetowych i aplikacji, redagowałam katalogi produktowe i magazyny lifestylowe dla klientów, koordynowałam aktywność firmy w mediach społecznościowych.

Dzięki temu wieloletniemu doświadczeniu mogę oferować usługi komunikacji marketingowej, od identyfikacji wizualnej, poprzez materiały informacyjne, po zauważalną obecność w Internecie, niezbędne w codziennym funkcjonowaniu osobom takim jak ja: prowadzącym jednoosobową działalność, twórcom, artystom i mikroprzedsiębiorcom.

Co istotne

Poza tym, że jestem romanistką, marketerką, pasjonatką mediów społecznościowych, organizatorką – o  czym piszę w sekcji O mnie – to lubię pracować nad tekstem: pisać, redagować, nanosić poprawki.

Natura obdarowała mnie wrażliwością na kolory i zmysłem estetycznym. Nie maluję, ani nie rysuję, są lepsi. Niemniej jednak swój logotyp i szatę graficzną wymyśliłam sama, a zawodowa graficzka nadała temu profesjonalny szlif.

W życiu cenię otwartość i szczerość. Stawiam na autentyczność.

Jeśli więc chcesz szczerze opowiadać swoją historię, jest nam po drodze.

Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy

W przygotowaniu do naszej rozmowy może być pomocny opracowany przeze mnie  dokument, który ukierunkuje cię w kompleksowym opisaniu twojej sytuacji oraz tego, czego ci potrzeba.  

Ile to może kosztować

Każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie. Każde zlecenie jest bowiem inne i wymaga różnego nakładu pracy. Dlatego kluczowe jest określenie potrzeb, a potem zakresu prac i ułożenie planu działań. Ustalimy priorytety i w zależności od możliwości budżetowych będziemy realizować prace etapami. Zacznijmy od rozmowy 🙂

Zobacz opinie tych, którzy mi zaufali

Współpracuję z Anią od lutego bieżącego roku. Wspiera obecność GEMRA tłumaczenia specjalistyczne w mediach społecznościowych i zajmuje się szeroko pojętą komunikacją. Tryska energią i pomysłami, a co więcej, jest niezwykle efektywna w działaniu.
Miałem ogromne szczęście poznać Anię na początku mojej drogi zawodowej. (...) Po latach miałem przyjemność poprosić Anię o audyt i przygotowanie koncepcji polskiej wersji naszej strony www. Jej praca ze słowem zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Polecam wszystkim!
Marek Kosakowski
Przedsiębiorca
Anka Stanowska a fait un travail remarquable lorsqu’elle a organisé ma venue en Pologne afin que je puisse présenter mon travail photographique à l’American School Center de Varsovie. Son savoir faire et son savoir être ont largement contribué au succès de ce projet culturel. Je ne peux que conseiller ses services.*

*Anka zorganizowała wystawę moich prac fotograficznych  w Ośrodku Studiów Amerykańskich  Uniwersytetu Warszawskiego, a także mój przyjazd do Polski na otwarcie ekspozycji. Włożyła w te przygotowania wiele starań, wykazała się talentem organizatorskim oraz obyciem, które przyczyniły się do sukcesu tego projektu kulturalnego. Śmiało mogę polecić jej usługi.

2019 Anna Stanowska   Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie, utrwalanie, reprodukowanie bez pisemnej zgody autorki jest niedozwolone.