APOSTROFF

Usługi pisarskie

teksty użytkowe

Zacznijmy od rozmowy

Wzajemne poznanie i zrozumienie Twoich potrzeb to podstawa dobrej współpracy.

Na początek będę chciała dowiedzieć się, kim jesteś, co robisz, dlaczego to robisz, kim są odbiorcy twoich usług, produktów czy dzieł i do kogo chcesz dotrzeć.
Czy potencjalni klienci wiedzą, co możesz dla nich zrobić, jakie problemy możesz im rozwiązać, jakie potrzeby zaspokoić?
Czy potrafią cię znaleźć?
Czy utrzymujesz kontakt z nimi?

Pytania banalne, odpowiedzi wydają się oczywiste. Nie zawsze jednak jest tak, jak myślisz. 

Wspólnie rozpoznamy, co możemy zrobić, aby dotrzeć z owocem twojej pracy do ludzkiej świadomości.

Jeśli okaże się, że potrzebujesz

▪️ zaakcentować swoją obecność w Internecie, poprzez własną stronę www,

▪️ utrzymywać kontakt z klientami poprzez newslettery lub mailingi,

▪️ opowiadać swoją historię na firmowym blogu,

▪️ upewnić się, że publikowane dotychczas treści są dobrze i poprawnie językowo zredagowane,

mogę ułatwić Ci życie.

portret marketerki
fot. Robert Korybut-Daszkiewicz

Dlaczego ja

W dziale marketingu dużej francuskiej firmy zajmowałam się marketingiem bezpośrednim, który wraz z rozwojem technologii przekształcił się w drodze ewolucji w marketing cyfrowy. Budowałam bazy klientów, przygotowywałam setki mailingów, newsletterów, realizowałam projekty lokalizacji serwisów internetowych i aplikacji, redagowałam katalogi produktowe i magazyny lifestylowe dla klientów, koordynowałam aktywność firmy w mediach społecznościowych.

Prowadziłam blog o francuskiej literaturze, a potem fanpage fotograficzny.

Obecnie piszę teksty marketingowe dla biura tłumaczeń oraz agencji eventowej. O współpracy z innymi klientami możesz przeczytać na blogu.

Suma moich doświadczeń może ułatwić twoje życie. 

Co istotne

Jestem romanistką, autorką tekstów, marketerką, aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, organizatorką – o  czym piszę na blogu > O mnie

W życiu cenię otwartość i szczerość. Stawiam na autentyczność. Nie umiem lać wody.

Jeśli więc chcesz szczerze opowiadać swoją historię, jest nam po drodze.

Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy.

W przygotowaniu do naszej rozmowy może być pomocny opracowany przeze mnie  dokument, który ukierunkuje cię w kompleksowym opisaniu twojej sytuacji oraz tego, czego ci potrzeba.  

Ile to może kosztować

Każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie. Każde zlecenie jest bowiem inne i wymaga różnego nakładu pracy. Dlatego kluczowe jest określenie potrzeb, a potem zakresu prac i ułożenie planu działań. Ustalimy priorytety i w zależności od możliwości budżetowych będziemy realizować prace etapami. Zacznijmy od rozmowy 🙂

Zobacz opinie tych, którzy mi zaufali

Współpracuję z Anią od lutego bieżącego roku. Wspiera obecność GEMRA tłumaczenia specjalistyczne w mediach społecznościowych i zajmuje się szeroko pojętą komunikacją. Tryska energią i pomysłami, a co więcej, jest niezwykle efektywna w działaniu.
Miałem ogromne szczęście poznać Anię na początku mojej drogi zawodowej. (...) Po latach miałem przyjemność poprosić Anię o audyt i przygotowanie koncepcji polskiej wersji naszej strony www. Jej praca ze słowem zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Polecam wszystkim!
Marek Kosakowski
Przedsiębiorca
Anka Stanowska a fait un travail remarquable lorsqu’elle a organisé ma venue en Pologne afin que je puisse présenter mon travail photographique à l’American School Center de Varsovie. Son savoir faire et son savoir être ont largement contribué au succès de ce projet culturel. Je ne peux que conseiller ses services.*

*Anka zorganizowała wystawę moich prac fotograficznych  w Ośrodku Studiów Amerykańskich  Uniwersytetu Warszawskiego, a także mój przyjazd do Polski na otwarcie ekspozycji. Włożyła w te przygotowania wiele starań, wykazała się talentem organizatorskim oraz obyciem, które przyczyniły się do sukcesu tego projektu kulturalnego. Śmiało mogę polecić jej usługi.

Skip to content
2019 Anna Stanowska   Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie, utrwalanie, reprodukowanie bez pisemnej zgody autorki jest niedozwolone.